Pokud chce předseda Senátu znát kompletní zdravotní dokumentaci pana prezidenta, zavání to hyenismem

Pokud chce předseda Senátu znát kompletní zdravotní dokumentaci, zavání to hyenismem. Komunistický poslanec Leo Luzar se ve vysílání CNN Prima NEWS pustil do předsedy Senátu Miloše Vystrčila (ODS). Ten ještě před třemi dny zvažoval, že by jménem Senátu požádal Pražský hrad o informace o zdravotním stavu prezidenta Miloše Zemana.

Zejména opoziční politici považují za nutné, aby byl Hrad ohledně těchto věcí transparentní.  „Prezident je důležitou osobou na politické šachovnici a má zásadní roli. Občané mají právo vědět, v jakém je stavu a jestli je schopen svou funkci vykonávat. Pro jeho okolí je povinností o tom informovat,“ řekl ve vysílání CNN Prima NEWS Jan Farský, poslanec STAN.

Podobného názoru je i předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS), který ještě v neděli zvažoval, že by Hrad oficiálně požádal o vyjádření ke zdravotnímu stavu prezidenta.

Poslanec KSČM Leo Luzar má na věc diametrálně odlišný názor. „Tento zájem beru jako součást volební kampaně, která se vede velice sprostě. Jde se až na nejhorší lidské pudy. Zabývat se zdravím je pod určitou úroveň, byť jde o pana prezidenta,“ řekl.

Záznam – https://cnn.iprima.cz/mel-by-spis-resit-cinu-komunistu-pohorsil-vystrcil…


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.Povinná pole jsou označena hvězdičkou.